OFERTA

Sesje ślubne

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta przygotowaliśmy bogatą ofertę ślubną, którą można łączyć w dowolny pakiet zależnie od upodobań Młodej Pary.

Czytaj dalej

Sesje narzeczeńskie

Sesję narzeczeńską wykonuję po wcześniejszej rozmowie z parą, aby jak najbardziej odzwierciedlała ona osobowość przyszłych małżonków.

Czytaj dalej

Sesje rodzinne

Sesje rodzinne wykonywane są w studio fotograficznym lub w określonych miejscach, takich jak park, plac zabaw, wesołe miasteczko.

Czytaj dalej

Sesje ciążowe

Okres ciąży to cudowny czas ważny dla obojga rodziców. Czas zmian, oczekiwań i wielkich nadziei. Zapraszam do uwiecznienia tego okresu sesją zdjęciową.

Czytaj dalej

Sesje portretowe

Migawka proponuje profesjonalną sesję portretową dla każdego, kto pragnie zaprezentować siebie oraz swój charakter na profesjonalnie wykonanych zdjęciach.

Czytaj dalej

Sesje beauty

Za pomocą różnych środków takich jak odpowiednie oświetlenie, tło, makijaż, styl ubioru i akcesoriów, wykonujemy niepowtarzalne i zmysłowe zdjęcia.

Czytaj dalej

PRODUKTY

Voucher – zaproszenie na sesję zdjęciową

Zaproszenie na dowolną sesję zdjęciową w formie vouchera to niezwykły pomysł na prezent, który możemy podarować na różne okazje np. sesję beauty swojej wybrance serca, sesję kobiecą nastoletniej córce czy portretową swojemu partnerowi.

Voucher ważny jest przez 6 miesięcy od momentu wykupienia (lub umówionej daty).

Kalendarz ze zdjęciami bliskich

Zdjęcia wykonane w Studio Migawka można wydrukować w formie kalendarza. Fotografie własne lub rodziny będą nas cieszyć cały rok. Ponadto zestaw odpowiednio dobranych zdjęć (np. z wnukami) może być doskonałym prezentem dla dziadków.

Fotoksiążka

Fotografie drukowane w formie fotoksiążki są estetyczną i praktyczną formą prezentacji wykonanych zdjęć. Można eksponować w nich dowolną ilość zdjęć oraz wielkości całej strony. Są idealnym prezentem z okazji ślubu oraz innych okoliczności.

Widokówki ze zdjęć

Zdjęcia wykonane w odpowiedniej aranżacji można wywołać w formie widokówki. Rozesłane bliskim na pewną będą ciekawą niespodzianką. Można je wysłać na różne okazje np. ze ślubu, na Wielkanoc lub Boże Narodzenia przebierając siebie lub nasze dzieci w odpowiednie stroje, jako zaproszenia na rodzinną imprezę.

ZAPRASZAM DO KONTAKTU